Ringrada

Ringrajal sõitmise teenus

Pakume erinevaid ringrajal sõitmise teenuseid sh ringrajal sõitmise koolitust nii algajatele, edasijõudnutele, kui ka litsentseeritud võidusõitjatele. Koolitust saab läbi viia nii meiepoolsete erinevate sõidukitega, kui ka kliendi enda sõidukiga. Teenuseid ja koolitusi viivad läbi litsenseeritud professionaalsed võidusõitjad, kes omavad pikaajalist kogemust ja võistluslitsentsi.

Põhiliselt pakume oma teenust auto24ring ringrajal, milline on põhjamaade üks uuemaid ja moodsamaid ringradu. Auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Auto24ring asub Pärnu linna lähedal Audru vallas, Pärnu-Lihula maantee ääres (geograafilised koordinaadid 58° 24’ 22” N, 24° 27’ 8” E). Otse ringraja kõrval asub Pärnu lennuväli.

Pärnu, mille külje all auto24ring asub, on Eesti suuruselt neljas linn (43 000 el), riigi tähtsaim merekuurort. Pärnut läbib Via Baltica maantee (Tallinn-Varssavi), samuti on linnas olemas meresadam ja lennuväli. Suviti on Pärnu eesti olulisim turismikeskus, iga aasta jaanipäeval antakse talle ametlikult üle suvepealinna tiitel.

Linnas on palju hotelle, spaasid, sanatooriume, kohvikuid, restorane ja mitmesuguseid lõbustusasutusi, samuti toimub seal tihedalt kõikvõimalikke kultuuri- ja spordiüritusi. Pärnu põhiliseks tõmbenumbriks on suvel aga peene valge liivaga mererand, mille briti ajaleht The Independent valis 2011. aastal 50 parima ranna hulka Euroopas.

Suurepäraseid randu leidub lisaks veel Pärnust põhja (Valgerand) ja lõuna pool (Uulu, Kabli).

Pärnu lähedal asub muidki tähelepanuväärseid turismiobjekte, näiteks unikaalse kohaliku kultuuriga Kihnu saar või Soomaa rahvuspark.

Erikokkuleppe korral saame teenust pakkuda ka teistel Euroopa ringradadel.

Lisaks pakuvad meie professionaalsed fotograafid ka fotograafia teenust, et ekslusiivne ringrajal sõitmise kogemus ka jäädvustada piltidena endale mälestuseks. Võimalik ka tellida endale mälestuseks erinevaid fotode väljaprinte nii seinale, kui ka lauale ja mujale eksponeerimiseks.

Enne teenuse osutamise alustamist tuleb teenuse tellijal ja kõikidel koolitatavatel allkirjastada kinnituskiri ja leping.

Lisaks on teenust telliv sõiduki juht kohustatud esitama kehtivad juhiload ja kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaart või pass).

Teenuse soovi korral saatke meile broneeringu lingi alt teenuse taotlus, millises märkige ära oma kontakt, soovitud teenuse aeg ja soovitud teenuse kirjeldus.

Vastavalt teenusele on tagatisraha 3000 – 8000 EUR. Tagatisraha on mõeldud võimalike kahjude katteks, millised võivad tekkida sõiduki rajalt väljasõidu või sõiduki teiste sõidukitega kokkupõrke tagajärjel. Tagatisraha tuleb tasuda ennem teenuse algust koos teenuse tasuga. Tagatisraha tagastatakse koheselt peale teenuse lõppu, kui kahjusid ei ole tekkinud ja sõiduk on tagastatud tehniliselt ja komplektselt samas seisukorras, nagu oli ennem teenuse algamist.